Program lojalnościowy

Wkrótce w naszej firmie zostanie uruchomiony program lojalnościowy dzięki któremu będą mogli Państwo czynnie brać udział w promocjach oraz losowaniu nagród

Serwis urz. czyszczących

maszyny czyszczące

O firmie

  logo-bez-globusa

Hurtownia chemii przemysłowej- O firmie

Historia

Od 2001 zajmujemy czołowe miejsce wśród liderów branży higienicznej. Potencjał oraz profesjonalizm naszej firmy został zbudowany na olbrzymim zaangażowaniu oraz wiedzy pracowników którzy wspierani są przez kompetentną kadrę zarządzającą oraz dynamicznie rozwijający się dział handlowy. 

Kompetencje

Aktywne uczestnictwo w międzynarodowych targach, szkoleniach, sympozjach jest gwarancją dostępności w naszej firmie wszystkich innowacyjnych technologii z branży utrzymania czystości wraz z oferowanymi w tym segmencie rynku produktami. Wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami środków higieny gwarantuje powtarzalną najwyższą jakość produktów oraz kompleksowe rozwiązania w obszarach profesjonalnych urządzeń czyszczących, artykułów higienicznych, profesjonalnej chemii czyszczącej, serwisie oraz wynajmie maszyn czyszczących. Działamy bez ograniczeń na terenie całego kraju, a nasi kompetentni przedstawiciele handlowi na zorganizowanych bezpłatnych prezentacjach służą swoją wiedzą przygotowując indywidualne oferty współpracy. Precyzyjnie dobrane produkty wystosowane według potrzeb naszych klientów wraz z ich wdrożeniem oraz błyskawiczną dostawą to tylko część kryteriów mających bezpośredni wpływ na podwyższenie komfortu oraz poziomu higieny otoczenia w którym się znajdujemy. 

 

Bezpieczeństwo

Jako lider zapewniamy elastyczne i atrakcyjne warunki współpracy w zależności od potrzeb i wymagań Partnera biznesowego. Dzięki stabilnej pozycji rynkowej i finansowej gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji na bezproblemową obsługę.

Współpraca 

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy: najwyższej i stałej jakości produkty, profesjonalne doradztwo, szkolenia w zakresie wdrażania produktów wraz z technologią sprzątania, plany i programy higieny włącznie z profesjonalnymi systemami dozowania przystosowanymi do potrzeb i wymagań obiektu,  sprzedaż - serwis oraz bezpłatne pokazy maszyn czyszczących, szybki terminowy oraz bezpłatny transport na terenie całego kraju, pełną kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia inwestycji w dozowniki na ręczniki składane, papier toaletowy, mydła w pianie oraz płynie, suszarki, kosze, lustra itp 

  

  BKF WARSZAWA - ZRÓWNOWAŻONA HIGIENA W ZASIĘGU TWOICH POTRZEB

 

 

Maszyny i urządzenia czyszczące

BKF Warszawa to lider branży higienicznej. Jesteśmy obecni na rynku od 2001 roku, zapewniając naszym Klientom najlepsze produkty niezbędne do utrzymania czystości w biurach, budynkach przemysłowych i więcej. Jeśli potrzebne Ci nowoczesne maszyny czyszczące, profesjonalne detergenty czy specjalistyczne akcesoria do sprzątania – zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapewnimy Ci dostęp do najlepszych produktów na rynku!

Urządzenia czyszczące znanych marek

Specjalistyczne automaty do mycia posadzek, szorowarki, polerki, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki - to tylko niewielka część naszej oferty. BKF Warszawa pomoże Ci dobrać maszyny czyszczące dostosowane do Twoich potrzeb – bez względu na to, czy prowadzisz firmę sprzątającą czy poszukujesz niezawodnego sprzętu do sprzątania jednego pomieszczenia biurowego. Możesz również liczyć na profesjonalny serwis – z nami Twoje urządzenia czyszczące zawsze są w dobrych rękach!

Czekają na Ciebie również markowe akcesoria do sprzątania, środki czyszczące do profesjonalnych zastosowań, maty wejściowe, wycieraczki. Jednym słowem: wszystko, co niezbędne, by utrzymać perfekcyjną czystość w przestrzeni biur, magazynów, hal fabrycznych i innych wnętrz. Wybierając nas stawiasz na: profesjonalną obsługę: nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt i skompletują akcesoria, które zapewnią komfort pracy, sprzęt najlepszych marek – współpracujemy jedynie z zaufanymi producentami urządzeń czyszczących i akcesoriów, przez co możemy ręczyć za jakość oferowanych rozwiązań, sprawną dostawę – zamówione produkty szybko znajdą się w Twojej firmie,konkurencyjne ceny – w stolicy nie znajdziesz lepszej oferty niż nasza.

Zapoznaj się z katalogiem naszych produktów już teraz. A jeśli masz pytania bądź wątpliwości – zadzwoń lub napisz. Wejdź w wyższy wymiar higieny z BKF WARSZAWA!

2017 Copyrights BKF
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe 604 108 464