Program lojalnościowy

Wkrótce w naszej firmie zostanie uruchomiony program lojalnościowy dzięki któremu będą mogli Państwo czynnie brać udział w promocjach oraz losowaniu nagród

Serwis urz. czyszczących

maszyny czyszczące

O firmie

  logo-bez-globusa

Hurtownia chemii przemysłowej- O firmie

Historia

Od 2001 nasza hurtownia chemii przemysłowej zajmuje czołowe miejsce wśród liderów branży higienicznej. Potencjał oraz profesjonalizm firmy BFK Warszawa został zbudowany na olbrzymim zaangażowaniu oraz wiedzy pracowników którzy wspierani są przez kompetentną kadrę zarządzającą oraz dynamicznie rozwijający się dział handlowy.

Kompetencje

Aktywne uczestnictwo w międzynarodowych targach, szkoleniach, sympozjach jest gwarancją dostępności w naszej firmie wszystkich innowacyjnych technologii z branży utrzymania czystości wraz z oferowanymi w tym segmencie rynku produktami. Wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami środków higienicznych oraz sprzętu do sprzątania gwarantuje powtarzalną najwyższą jakość produktów oraz kompleksowe rozwiązania w obszarach profesjonalnych urządzeń czyszczących, artykułów higienicznych, profesjonalnej chemii gospodarczej, serwisie oraz wynajmie maszyn czyszczących. Działamy bez ograniczeń na terenie całego kraju, a nasi kompetentni przedstawiciele handlowi na zorganizowanych bezpłatnych prezentacjach służą swoją wiedzą przygotowując indywidualne oferty współpracy. Precyzyjnie dobrane produkty wystosowane według potrzeb naszych klientów wraz z ich wdrożeniem oraz błyskawiczną dostawą to tylko część kryteriów mających bezpośredni wpływ na podwyższenie komfortu oraz poziomu higieny otoczenia w którym się znajdujemy.

 

Bezpieczeństwo

Jako lider zapewniamy elastyczne i atrakcyjne warunki współpracy w zależności od potrzeb i wymagań Partnera biznesowego. Dzięki stabilnej pozycji rynkowej i finansowej gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji na bezproblemową obsługę.

Współpraca 

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy: najwyższej i stałej jakości produkty, profesjonalne doradztwo, szkolenia w zakresie wdrażania produktów wraz z technologią sprzątania, plany i programy higieny włącznie z profesjonalnymi systemami dozowania przystosowanymi do potrzeb i wymagań obiektu. Nasze usługi obejmują sprzedaż, wynajem, bezpłatne pokazy oraz serwis maszyn czyszczących, szybki terminowy oraz bezpłatny transport na terenie całego kraju, pełną kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia inwestycji w dozowniki na ręczniki składane, papier toaletowy, mydła w pianie oraz płynie, suszarki, kosze, lustra itp. 

  

  BKF WARSZAWA - ZRÓWNOWAŻONA HIGIENA W ZASIĘGU TWOICH POTRZEB

 

 

2019 Copyrights BKF
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe 604 108 464