worki-na-odpady

zamiatarki

sprz%C4%85tanie-r%C4%99czne

ręczniki papierowe hurtownia

test

czyszczace

worki-na-odpady

Chemia gospodarcza - Oferta

 

BKF Warszawa to firma działająca na rynku już od 2001 roku. Specjalizujemy się w zaopatrzaniu firm, spółek oraz Klientów indywidualnych w chemie gospodarczą, artykuły higieniczne oraz maszyny czyszczące. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, jednak naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie, które staramy się przekładać na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się też obsługą Horeca i Sodexo. Naszą ofertą uzupełniają serwis oraz wynajem maszyn czyszczących.


Sprzęt do sprzątania


W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt do sprzątania od renomowanych producentów, takich jak między innymi Taski, Viper, RCM oraz Stolzenberg. BKF – filia z wybrzeża produkuje też urządzenia pod logiem BKF. Mamy w ofercie doskonałe jakościowo myjki, szorowarki, polerki, zamiatarki oraz odkurzacze przemysłowe.


Artykuły higieniczne


W asortymencie naszej hurtowni artykułów higienicznych posiadamy produkty wielu uznanych marek – Papernet, Kiehl, Buzil, Tenzi, Katrin. Oferujemy bogaty wybór papierów toaletowych i celulozowych, ręczników papierowych, worków HDPE i LDPE, a także gąbek, ścierek mikrofazowych, szczotek, kijów oraz mopów i wózków do sprzątania. Znajdą Państwo u nas również zestawy sprzątające z pełnym wyposażeniem. Jesteśmy również w stanie zapewnić dozowniki do papierów toaletowych i ręczników papierowych, które pozwolą stworzyć funkcjonalny i jednolity estetycznie system higieniczny w budynku firmy.


Środki czystości


Sprzedajemy wyłącznie środki czystości od uznanych producentów, firm takich jak Kiehl, Ecolab, Buzil, Diversy oraz Tenzi, co daje gwarancje wysokiego komfortu pracy oraz wpływa pozytywnie na poziom higieny w obiekcie. W ofercie mamy artykuły przeznaczone do oczyszczania różnego rodzaju powierzchni. Szeroki wybór preparatów pozwoli utrzymać porządek w kuchniach, łazienkach, pokojach. Dostępne w naszej ofercie środki będą pomocne przy wybawianiu plam z dywanów, skóry oraz drewna. Mamy również specjalną linię artykułów przeznaczonych do zastosowania w samochodach.

 

2019 Copyrights BKF
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe 604 108 464