Program lojalnościowy

Wkrótce w naszej firmie zostanie uruchomiony program lojalnościowy dzięki któremu będą mogli Państwo czynnie brać udział w promocjach oraz losowaniu nagród

Serwis urz. czyszczących

maszyny czyszczące

Serwis maszyn czyszczących

DZIAŁ SERWISU
tel. /22/ 762 43 70
mobile 604 108 464

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

BKF Warszawa oprócz hurtowni artykułów higienicznych od wielu lat z powodzeniem prowadzi serwis maszyn czeszących. W jego ramach zajmujemy przeglądem gwarancyjnym i pogwarancyjnym zamiatarek, myjek ciśnieniowych oraz odkurzaczy przemysłowych większości marek dostępnych na rynku Polskim.

Przyjmujemy zlecenia nie tylko na naprawy lecz również na remonty kapitalne urządzeń włącznie z malowaniem, przerabianiem elektroniki oraz zastosowaniem dodatkowych akcesoriów i podzespołów. 

Wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami pozwoliła na zdobycie ogromnej wiedzy oraz praktyki i doświadczenia. Zespół techników oraz koordynatorzy mający bezpośredni kontakt z działem serwisu nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje co pozwala  zaoszczędzić czas i pieniądze klienta. Konkurencyjność naszej firmy opiera się na doświadczeniu oraz bogato wyposażonemu zapleczu magazynowego części serwisowych. Pozwala to na błyskawiczne uśnięcie najpoważniejszych awarii oraz odsprzedaż części na preferencyjnych warunkach. 

Przez wiele lat pozyskaliśmy grono zadowolonych klientów, zdobyliśmy duże doświadczenie, które systematycznie poszerzamy oraz wypracowaliśmy skuteczny styl pracy. Koordynatorzy serwisu przyjmując zgłoszenie dokonuje szczegółowego wywiadu na temat urządzenia oraz usterki,  aby w sposób maksymalny przygotować się do skutecznej naprawy na miejscu awarii. Części i podzespoły uszkodzone nie tylko wymieniamy na nowe, ale również skutecznie regenerujemy co zdecydowanie obniża koszty naprawy.

W razie niespodziewanej awarii Państwa urządzenia dysponujemy 24h czasem reakcji na zgłoszenie. Posiadamy samochody wyposażone w sprzęt diagnostyczny i specjalistyczne narzędzia, co pozwala na szybką interwencję po zgłoszeniu awarii.

Stałym Klientom na czas naprawy udostępniamy urządzenia zastępcze.

 

ZGŁASZAJĄC SERWIS W NASZEJ FIRMIE, POWIEŻAJĄ PAŃSTWO URZĄDZENIA W DOBRE RĘCE

Oferujemy też Państwu nasz asortyment artykułów do sprzątania ręcznego.

2020 Copyrights BKF
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe 604 108 464